На урочистому відкритті виступив учитель історії Ліцею Мирослав Савченко, який у своїй промові акцентував увагу на фактографічності матеріалу, на тому, що експозиція базується на архівних документах, які розповідають про вторгнення, анексію та репресії українців, здійснені комуністичним режимом СРСР на Волині, Галичині, Північній Буковині та Бессарабії в 1939–1941 роках.
Протягом 9 та 10 грудня виставку відвідали вихованці й педагоги військового ліцею, а також мешканці Березанської громади. Експозиція дала змогу відвідувачам ще раз усвідомити нелюдську суть комуністичного тоталітарного режиму та системну брехню російської пропаганди, яка лишається незмінною впродовж багатьох століть.